výrobci

 

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
bonus s CASHBACK kartou
Plastovou do peněženky,
nebo apku do mobilu?
Kartu akceptuje přes 2931 obchodníků
včetně 467 online shopů v ČR.

U NÁS CASHBACK 10 %

Souhlas se zasíláním novinek

 

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů správcem údajů Jana Vacková, IČ: 88675416, Vyskytná nad Jihlavou 32, PSČ: 588 41, zapsaná v živnostenském rejstříku vedeném Magistrátem města Jihlavy č.j.: ZUJI/1854/2012/HE/5, kontaktní též na info@bytfit.cz pro účely zasílání obchodních sdělení s marketingovou podporou produktů tohoto správce a poradenství k nim, a to na moji e-mailovou adresu. Tento souhlas uděluji do odvolání.

 

Informace k souhlasu:

 

Máte právo na informace, zahrnující též právo na přístup ke svým osobním údajům zpracovávaných u nás, právo na opravu nepřesných údajů, právo být zapomenut výmazem Vašich osobních údajů, právo uplatit omezení zpracování ze zákonných důvodů, právo na přenesení svých osobních údajů jinam, námitku proti jakémukoliv zpracování a samozřejmě také kdykoliv odvolat svůj souhlas stejně jednoduše, jako byl udělen. Veškerá svá práva můžete u nás uplatnit jakkoliv, nejvhodněji však na e-mailové adrese: info@bytfit.cz Tím vším však není dotčeno Vaše právo stěžovat si u Úřadu na ochranu osobních údajů www.uoou.cz či uplatit svá práva u soudu.

 

Osobní údaje zpracováváme do odvolání souhlasu, do doby expirace Vašeho uživatelského účtu, jste-li na webu registrováni jako uživatelé a v ostatních případech nejdéle 11 let, s ohledem na archivační povinnosti dle jednotlivých zákonů (např. zákon o DPH), pak Vaše údaje definitivně smažeme/skartujeme; více naleznete v Oznámení o ochraně osobních údajů anebo nás přímo kontaktujte.

 

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Více informací naleznete ZDE. 

Souhlasím
Nesouhlasím