výrobci

 

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
bonus s CASHBACK kartou
Plastovou do peněženky,
nebo apku do mobilu?
Kartu akceptuje přes 2931 obchodníků
včetně 467 online shopů v ČR.

U NÁS CASHBACK 10 %

DM life

Tvůrci Dominik Hašek a RNDr. Petr Fořt

DOMINIK HAŠEK

IMG_6373

Většina z Vás zná Dominika Haška jako hokejového brankáře, olympijského vítěze a člena hokejové síně slávy či zakladatele charitativního programu „Hasek Heroes“ v Buffalu.

Méně však již  jako  jednatele a především hnací motor projektu Smarty. Dominik Hašek si po ukončení kariery v roce 2011 dal přibližně rok pauzu, než se rozhodl  se svým kolegou založit firmu DM Life s.r.o. To bylo v době, kdy už byl rozhodnut se naplno věnovat vývoji nového funkčního nápoje.  Jak říká Dominik Hašek: „Věděl jsem, že chci tvořit a vyvíjet něco nového, nejraději nový produkt, který by lidem dával něco navíc. Jen jsem dlouho nevěděl přesně co. Že to nakonec bude nápoj, o tom rozhodla náhoda.“ Od konce roku 2012 se tedy Dominik Hašek naplno věnuje projektu Smarty. ,,Nejprve jsem dal dohromady skupinu lidí v čele  s RNDr. Petrem Fořtem a rozhodl se, že chci vyvinout společenský nealkoholický nápoj, který nebude žádná energetická nakopávka, ale především drink pro pohodu, který má člověka uvolnit a pomoci mu se lépe soustředit. A navíc jsme se s Petrem Fořtem shodli, že by měl být založen na látkách přírodního původu,“ doplňuje Dominik. Po více než 12 měsících vývoje a dalších příprav, se Smarty v březnu 2014 dostal do prodeje. V tomto přípravném období vznikl také název Smarty a jeho logo, tedy lišák Smarty. Dominik dodává: „Protože jsme od začátku chtěli chytrý nápoj, vybrali jsme lišku. Ta se však brzy změnila na lišáka, který dostal jméno Smarty. Nejpodstatnější pro mě je, aby vše spojené se Smartym bylo ve vzájemném souladu a harmonii. Tedy obsah nápoje, grafika na plechovce, jeho název a samozřejmě kompletní image okolo Smartyho. To co mně je vlastní a považuji v životě za velmi podstatné, ať dělám cokoli, je abych se u toho bavil. Jenom tak mohu podat ten nejlepší výkon, jedině tak konečný výsledek může stát za to. A je úplně jedno, o jakou činnost jde.“ Nyní se Dominik stará především o vedení a marketing firmy. Vede tým 7 lidí,  jejichž cílem je, aby se nápoj Smarty  prosadil na českém trhu a byl zákazníkům k dostání ve většině míst České republiky. Kromě své práce má rád sport všeobecně a samozřejmě nejvíce hokej, který si chodí pravidelně zahrát. K jeho koníčkům patří příroda, její  ochrana a vše co s tím souvisí. Proto také je členem mysliveckého sdruženi. V posledních letech se též aktivně podílí na tvorbě  Síně slávy českého hokeje, kde nyní plní funkci předsedy Návrhové komise.

 

Dominik Hašek ve stručnosti

 • Studoval na gymnáziu v Pardubicích
 • Vystudoval Pedagogickou fakultu v Pardubicích (Dějepis-pedagogika)
 • 2 děti (Michal a Dominika)

Sportovní úspěchy

 • Olympijský vítěz 1998
 • Stanley Cup 2002 a 2008
 • Vítěz československé a české ligy 1987, 1989, 2010
 • 6x obdržel Vezina Trophy – cena pro nejlepšího brankáře NHL
 • 2x obdržel Hart Memorial Trophy – cena pro neužitečnějšího hráče NHL
 • 3x obdržel William M. Jennings Trophy – cena pro brankáře s nejmenším počtem obdržených branek
 • 5x vyhrál v Česku Zlatou hokejku
 • Vítěz ankety Hokejista století
 • 2x vyhrál Sportovec roku v ČR
 • Člen Hokejové síně slávy v Torontu
 • člen Síně slávy českého hokeje
 • člen síně slávy IAHF

 

RNDR. PETR FOŘT, CSC.

se narodil v roce 1946. Vystudoval přPetr_Fortírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy v  Praze. Během svého života získal mnoho  zkušeností v řadě oborů. Řadí se mezi ně  klinická biochemie, ochrana životního  prostředí a další obory, které bezprostředně  souvisí s medicínou.

Dr. Fořt nejdříve působil na pozici odborného asistenta v oboru imunochemie na Lékařské fakultě v Praze. Poté jako vědecký pracovník v oboru fyziologie a dietologie vrcholového sportu. Na této pozici působil 20 let.

S RNDr. Petrem Fořtem, CSc. jste se mohli setkat i na několika vysokých školách v České republice. Přednášel na univerzitách v Praze, Brně a v Olomouci. Nyní je lektorem postgraduálního vzdělávání poradců pro výživu. Dále vede soukromé kurzy pro trenéry fitness a kulturistiky.

Na svou lektorskou činnost navazuje Dr. Fořt i soukromými konzultacemi pro výživu sportovců. V Praze a v dalších krajských městech má poradny pro preventivní, podpůrnou a alternativní výživu. Včetně obezity a stravování dětí.

V posledních letech vyvinul několik doplňků stravy, které byly veřejností přijaty velice kladně.

 

 

Publikační činnost Dr. Fořta

Dr. Fořt je autorem více než 20 knih. Mezi ty nejznámější patří:

  • Výživa a sport (Olympia, Praha 1990),
  • Moderní výživa pro děti (Betty, Praha 1998, přepracované vydání Metramedia, Praha 2000),
  • Zdravá výživa nejen pro ženy (Pragma, Praha 1999),
  • Recepty a výživové tabulky nejen pro sportovce (Svět kulturistiky, Pardubice 2000),
  • Co ještě nevíte o výživě (Svět kulturistiky, Pardubice 2001),
  • Obezitě odzvoněno (Ikar 2001),
  • Jak stárnout pomalu (nakl.EB, Praha 2001),

 

 • Sport a správná výživa (Ikar, Praha 2002),
 • Aby dětem chutnalo (Ikar, Praha 2008)

Kromě psaní knih se Dr. Fořt věnuje i dopisování do časopisů Svět kulturistiky, Fitness a Fit styl v ČR, Swiat kulturystiky a Kulturystyka i Fitness v Polsku a magazínu Wellness na Slovensku.

Díky své lektorské činnosti napsal desítky vědeckých prací zabývajících se fyziologií, biochemií a výživou ve vrcholovém sportu.

Dr. Fořta můžete znát i z televize. Již 8 let připravuje pro ČT1 pořad „Pod pokličkou“.

 

Co dělá RNDr. Petr Fořt, CSc. v soukromí?

Věnuje se aktivně sportu. Můžete ho potkat na tenisových kurtech, na in-line bruslích, na kole nebo na sjezdovkách. Všechny tyto aktivity doplňuje aktivním cvičením ve fitness centru.

RNDr. Petr Fořt začal v roce 2013 spolupracovat se společností DM Life a Dominikem Haškem a na přípravě receptury, funkčnosti Smarty drinku. V současné době pan doktor se osobně aktivně podílí na prezentacích Smarty drinku.

 

Prezentace SMARTY drinku pana RNDr. Petra Fořta zde

parametry
+
výrobci
Tato kategorie neobsahuje žádné produkty

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Více informací naleznete ZDE. 

Souhlasím
Nesouhlasím