výrobci

 

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
bonus s CASHBACK kartou
Plastovou do peněženky,
nebo apku do mobilu?
Kartu akceptuje přes 2931 obchodníků
včetně 467 online shopů v ČR.

U NÁS CASHBACK 10 %

HiTec Nutrition

Od samého vzniku je HI TEC Nutrition německá značka vlastněná německými majiteli. Vznikla již v roce 1996. Sídlo společnosti se v současné době nachází v Lucembursku. Společnost se zabývá vývojem, výrobou a prodejem sportovní výživy a doplňků stravy pro široké spektrum zákazníků, zejména sportovcům. S působností ve více jak 23 státech se řadí HI TEC Nutrition mezi nejsilnější značky v EU s objemem výroby necelé 1 miliardy Kč za rok 2015. Výrobní závody se nacházejí v Německu, Francii, Španělsku a Polsku. Ve výrobním programu je v současné době bezmála 50 základních produktů v mnoha příchutích. Celková nabídka e-shopu je okolo 180 položek, které jsou stále skladem.

Značka HI TEC Nutrition je od počátku součástí společnosti PEAK PERFORMANCE PRODUCT S.A., která dodává na trh obdobné výrobky známé pod značkou PEAK. Obě značky spadají pod jednoho majitele, vyrábějí se ve stejných závodech, ze stejných surovin a za pomocí stejné technologie.

   

Prioritou naší společnosti je především zdravotní stav zákazníka, proto k výrobě našich výrobků používáme ty nejkvalitnější suroviny dovážené z celého světa. Základem pro vytvoření kvalitních receptů jsou výsledky nejnovějších poznatků a výzkumů. Vývoj se provádí pomocí nejmodernějších laboratorních přístrojů. Přísná kontrola kvality je zárukou bezpečnosti a účinnosti našich výrobků. HI TEC Nutrition je zárukou té nejvyšší kvality při dokonalé kombinaci současné technologie a vědecko-lékařských znalostí kvalifikovaných odborníků.

 

   

 

Produkty HI TEC Nutrition neobsahují zakázané látky ani látky dopingového charakteru! Výrobky mají potřebná schválení, povolení a certifikace:

  • GMP/HACCP
  • ISO 9001-2000
  • CERTIFIED PRODUCTION

 

parametry
+
výrobci
Tato kategorie neobsahuje žádné produkty

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Více informací naleznete ZDE. 

Souhlasím
Nesouhlasím