X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Více informací naleznete ZDE. 

kategorie
výrobci

 

 

bonus s CASHBACK kartou
Plastovou do peněženky,
nebo apku do mobilu?
Kartu akceptuje přes 2300 obchodníků
a více jak 150 online shopů v ČR.

U NÁS CASHBACK 3%

Staňte se i Vy Dobrým andělem.

Pravidelně pomáhám rodinám s dětmi, které se vlivem rakoviny nebo jiné vážné nemoci dostaly do finanční tísně.

Vše o registraci

Vážený zákazníku,

na této stránce se dozvíte vše o podmínkách a výhodách registrace.

 

Před pár měsíci byla jedinou výhodou registrace předvyplněná objednávka s doručovacími a fakturačními údaji při dalších objednávkách.

S postupem času ale registrace získala nový význam. Stále častěji nás kontaktují přímo výrobci abychom jejich výrobky prodávali za vyšší ceny. Administační rozhraní obchodu nám umožňuje nastavení dvojích  cen. Základní cena je veřejná a viditelná v internetových vyhledávačích.

Registrovaným uživatelům obchodu, ale můžeme nastavit tzv. VIP ceny. Tyto ceny nejsou nikde zobrazovány a výrobci s nimi tedy nemají žádný problém. VIP cenu vidí jenom registrovaný a hlavně přihlášený uživatel obchodu.

Levněji nakupovat může tedy po registraci každý a nezáleží jak často a jaké množství nakupujete. Při opakovaném objednávání stejného produktu nastavení smluvních cen. 

Jediné co někoho může odradit, je zasílání informačních e-mailů. Nijak to nepřeháníme a posíláme jeden e-mail za měsíc a obsah je zaměřen na novinky a základní informaci pro nově zaregistrované. Pokud by ale někoho tyto e-maily obtěžovali, tak se může kdykoliv odhlásit. Stačí kliknout na dolní odkaz v e-mailu.

Do vyhledávačů jsou exportovány základní ceny a tak zvýhodnění uvidíte pouze po registraci a následném přihlášení. Někteří výrobci tlačí na dodržování jimi stanovených cen, proto jsme konkrétně sportovní výživu NUTREND a AMINOSTAR výrazně zdražili, najdete nás tak ve vyhledávačích při seřazení od nejlevnějšího hluboko v poli "poražených", ale v případě registrace jsme mezi nejlevnějšími.

 

 

  

Výrobky označené tímto symbolem     zakoupíte po registraci se slevou (VIP ceny - slevy 3% - 15% ze základních cen).