bonus s CASHBACK kartou
Plastovou do peněženky,
nebo apku do mobilu?
Kartu akceptuje přes 2300 obchodníků
a více jak 150 online shopů v ČR.

U NÁS CASHBACK 3%

O nás

Internetový obchod býtfit.cz byl založen v roce 2006. Rychle se rozvíjel a vybudoval si své místo mezi ostatními e-shopy. Paradoxně právě kvůli úspěšnosti se stal časově náročným a jako druhé zaměstnání neúnosným.
Proto majitel hledal člověka, který by se o obchod, který vybudoval z ničeho, staral. Jeho důvěru jsem získala já – Jana Vacková. V květnu 2012 jsem e-shop býtfit.cz odkoupila.
Název se mi líbil a navíc byl na internetu již zavedenou značkou, proto jsem ho ponechala. Změnila jsem ale kompletně poskytovatele internetových služeb a nechala si vytvořit nové logo. Změna serveru měla za následek ztrátu dat původního e-shopu, včetně registrací zákazníků. Dá se tedy říci, že jsem opět začínala od nuly.
Ale nemám nač si zoufat. Se vším mi pomáhá moje rodina. Manžel, který pracuje jako soukromý zemědělec a je aktivní také v obecní samosprávě, našel ještě volné chvilky, aby mi vypomohl především v oblasti marketingu. Oslovuje dodavatele, vyjednává co nejvýhodnější podmínky, které se potom promítají i v našich cenách – jsme jedni z nejlevnějších na trhu. I systém nižších cen a zvýhodnění pro registrované zákazníky byl jeho nápad.
 Dá se tedy říci, že jsme vpravdě „rodinná firma“. Práce, která mě teď už skutečně živí, mě zároveň i baví. Jsem proto ráda, že máme takovou důvěru zákazníků a jsme na internetu dobře hodnoceni. Zároveň je to pro mě závazek do budoucna – být stále tak spolehliví a důvěryhodní!
Rodina Vackova :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Více informací naleznete ZDE.