Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
počet produktů: 0
cena: 0,00 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek

Přihlásit k odběru

Zákaznický servis

 

 

Jakou kartu si přejete?

plastovou do peněženky,

nebo apku do mobilu?

Nejsme v tom sami, kartu

akceptuje přes 2300 obchodníků

a více jak 150 online shopů v ČR.

U NÁS CASHBACK 3%

Po registraci sleva 20%

DM life Smarty drink

DM life Smarty drink

Po registraci sleva 20%

Staňte se i Vy Dobrým andělem.

Pravidelně pomáhám rodinám s dětmi, které se vlivem rakoviny nebo jiné vážné nemoci dostaly do finanční tísně.

Doprava ZDARMA

Chcete mít dopravu zdarma?

Stačí si objednat 1ks kvalitních feromonů 2ml  159,-Kč/ks a náklady na dopravu hradíme my.

pro muže:

pro ženy:

 

dárky ZDARMA

Objednali jste si produkty firmy VitaHarmony?

Nezapomeňte si vybrat odměnu.

Produkty ZDARMA

               

 

Výhodná nabídka

nejprodávanější produkty

O nás

Internetový obchod býtfit.cz byl založen v roce 2006 mým kamarádem Petrem Böhmem za účelem přivýdělku k hlavnímu zaměstnání. Rychle se rozvíjel a vybudoval si své místo mezi ostatními e-shopy. Paradoxně právě kvůli úspěšnosti se stal časově náročným a jako druhé zaměstnání neúnosným.
Proto majitel hledal člověka, který by se o obchod, který vybudoval z ničeho, staral. Jeho důvěru jsem získala já – Jana Vacková. V květnu 2012 jsem e-shop býtfit.cz odkoupila.
Název se mi líbil a navíc byl na internetu již zavedenou značkou, tak jsem ho ponechala. Změnila jsem ale kompletně poskytovatele internetových služeb a nechala si vytvořit nové logo. Změna serveru měla za následek ztrátu dat původního e-shopu, včetně registrací zákazníků. Dá se tedy říci, že jsem opět začínala od nuly.
Ale nemám nač si zoufat. Se vším mi pomáhá moje rodina. Manžel, který pracuje jako soukromý zemědělec a je aktivní také v obecní samosprávě, našel ještě volné chvilky, aby mi vypomohl především v oblasti marketingu. Oslovuje dodavatele, vyjednává co nejvýhodnější podmínky, které se potom promítají i v našich cenách – jsme jedni z nejlevnějších na trhu. I systém nižších cen a zvýhodnění pro registrované zákazníky byl jeho nápad.
          Dá se tedy říci, že jsme vpravdě „rodinná firma“. Práce, která mě teď už skutečně živí, mě zároveň i baví a myslím, že i všechny moje blízké. Jsem proto ráda, že máme takovou důvěru zákazníků a jsme na internetu tak dobře hodnoceni. Zároveň je to pro mě závazek do budoucna – být stále tak spolehliví a důvěryhodní!